Křest alba "Souřadnice" havířovské skupiny Nebe

Pokud přemýšlíte nad tím, kam vyrazit v neděli 7.5.2017, mám pro vás malý tip! V tento den se totiž v ostravském planetáriu bude konat křest alba "Souřadnice" havířovské skupiny Nebe. Album spatřilo světlo světa 31.3.2017 a najdete na ni celkem 11 nových hudebních pecek, z nichž některé zase tak nové nejsou. Peckami, které už nějakou tu dobu obrážejí český éter jsou např. Zkus na chvíli mi lhát nebo Pláštěnky, ke kterým kluci vydali i videoklipy. Jako promo k desce poté vydali klip k písni Bezvědomí.

No a právě toto album budou kluci v neděli 7.5.2017 křtít v unikátních prostorách ostravského planetária. Termíny křtu jsou rovnou tři, a to 6.5.2017 v 17hod. a 20:30hod., nicméně tyto 2 termíny jsou již nyní beznadějně vyprodané, proto se kluci rozhodli přidat ještě jeden termín, a to právě den poté, v neděli od 17hod. Proto neváhejte a kupte si lístky na koncert, co nejdříve, abyste o tu show nepřišli. Celé album najdete k poslechu na Spotify, nebo si ho rovnou kupte na stránkách Bontonlandu.

Abych vás trochu naladila, podívejte se na videoklipy Pláštěnky a Bezvědomí právě teď a nechte se odnést do nekonečných krás vesmíru!


Žádné komentáře:

Okomentovat